HAKKIMIZDA

İMDOOR ÇELİK KAPI
İMDOOR ÇELİK KAPI
Firmamız 2019 yılında Kayseri’de kurulmuş olup, statik boyalı ve ekonomik çelik kapı, ahşap kaplamalı lüks çelik kapı, yangın kapısı, apartman kapısı ve villa kapılarını üretmektedir. Çelik kapı çeşitlerimiz ölçülere göre özel olarak imal edilmekte, güvenli, ekonomik, estetik kavramlarında önem sırasını ihmal etmemektedir.

En ekonomik ucuz çelik kapı yerine, en güvenli ancak fiyatı ilede bütçenize uygun çelik kapı üretmekteyiz. İMDOOR ÇELİK KAPI müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendini sürekli yenilemeyi, müşterisi için doğru, uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ
Kaliteli, estetik, garantili, uzun yıllar kullanılabilir çelik kapı üretimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çelik kapı üretmek ve sektörde her zaman olumlu yönde adından söz ettirmektir. Son sistem makinelerle, uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiştir. Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır. Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek.

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ İMDOOR ÇELİK KAPI olarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak, hammadde ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını öngörerek üretime odaklanmış, üst seviyede hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka prestijine sahip, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, öncü ve güvenilir kurumsal bir kuruluş olarak tüm dünyaya hitap etmek.
İMDOOR ÇELİK KAPI
Fonksiyonel çelik kapılar mimarlara ve bina sahiplerine estetik ve kullanım avantajı sağlar: farklı fonksiyonları olmasına rağmen eş görünümleriyle birbirleriyle mükemmel uyum oluşturur. İMDOOR paslanmaz çelik kapılar fonksiyonel özelliklerini şık görünümleriyle birleştirir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
- Organize Sanayi Bölgesi 31. Cadde No:5 Melikgazi Kayseri TÜRKİYE
- info@imdoorcelikkapi.com.tr
- (+90) 352 503 90 79